Вікіпедія закривається на добу в знак протесту проти закону «про інформацію»

Font size: Decrease font Enlarge font

Вікіпедія закривається на добу в знак протесту проти закону «про інформацію»

«Вікіпедія» — Всім відомий пошуковий сервіс будь-якої необхідної інформації не буде доступний весь день. До такої думки прийшли власники цього ресурсу, після того, як Державна Дума Російської Федерації припустила ввести цензуру в мережі інтернет.

Як заявляють співробітники сервісу «Вікіпедія», 10 липня буде закритий доступ до російськомовної версії сайту. Даний хід є протестом проти передбачуваного закону про «інформації». Якщо він буде прийнятий, то в списки заборонених сайтів можу потрапити численні ресурси. Крім цього, фільтрація буде відбуватися по IP адресам, виключаючи підміну доменних імен.

З одного боку, даний законодавчий проект буде дуже корисний. Але тільки якщо його направити в правильне русло. Так, на багатьох сайтах сьогодні можна побачити численні ролики з дитячою порнографією, педофілією, насильством та іншими нижчими людськими якостями. Адже все це дивляться діти, які дуже вразливі і беруть приклад з тих дядьком і тіткою, які витворяють немислимі речі.

Враховуючи наше законодавство, все може настільки перековеркаться, що в принципі корисний закон стане підмогою для відмови обслуговування російського населення мережею інтернет. Або ми з вами будемо заходити на пару офіційних сайтів, які нікому не цікаві. Прикладом тому є методи фільтрації трафіку в Китаї. Там заборонено практично всі.

І не важко здогадатися, що весь цей бруд, весь цей набрід лізе в нашу країну, як в уми наших маленьких дітей, так і в уми вже відбулися особистостей.

Буквально минулого тижня, державна дума винесла постанову, згідно з яким «маленьке» населення нашої країни буде захищатися законодавством від власників ресурсів з порнографічним змістом і насильством.

Якщо наш уряд піде за найгіршим сценарієм розвитку подій, то навіть правильні інформаційні ресурси можуть виявитися в списках заборонених. А з досвіду і подобою багатьох законів нашої країни, так воно і буде. І залишимося ми з вами і без «Вікіпедія» та без інших нормальних сайтів. Час покаже.

швейная машина brother comfort 25a
швейная машина brother comfort 25a Brother Comfort 25A – швейная машинка начального уровня, которая подходит для мелкого ремонта одежды и для начинающих швей.

标签:, , , ,

No Comments

Post your comment comment

You must be logged in to post a comment.