Дистанційно керована шпигунська HD-камера у вимикачі

Font size: Decrease font Enlarge font

Дистанційно керована шпигунська HD-камера у вимикачі

Якщо у вас періодично виникає потреба у спостереженні за якийсь з кімнат вашого будинку, або запису розмови з несумлінним партнером по бізнесу, вам дійсно варто звернути увагу на нову приховану відеокамеру, замасковану під вимикач освітлення і керовану віддалено з будь-якого мобільного телефону.

Камера здатна записувати відео в дозволі 320 x 240 пікселів із швидкістю 30 кадрів в секунду. Також вона здатна робити статичні знімки роздільною здатністю 1280 x 960 пікселів. При цьому відзнятий матеріал записується на карту пам`яті microSD (і при потребі «зливається» на комп`ютер за допомогою інтерфейсу USB). Також в «вимикачі» є слот для SIM-карти, що робить пристрій у своєму роді унікальним.

Ви можете отримувати SMS-повідомлення, коли хтось заходить до кімнати, за якою ведеться спостереження; камера може відправити і MMS-повідомлення з фотографією людини, який зайшов у кімнату; також з вашого смартфона можна включати або вимикати приховану камеру.

На жаль, пристрій працює від акумулятора і не здатне «харчуватися» від проводів, проведених у вимикач. Вартість такої штуки складає 80 $.

Бауэр gs 42
Бауэр gs 42

О велосипедах

标签:, ,

No Comments

Post your comment comment

You must be logged in to post a comment.