Безкоштовні MP3 треки з FM станцій

Font size: Decrease font Enlarge font

Безкоштовні MP3 треки з FM станцій

У 90-х роках, коли касетні магнітофони все ще були крутими, а люди використовували слово «крутий» виражаючи захоплення чим завгодно, було таке популярне захоплення. Якщо магнітофон був обладнаний радіоприймачем, то в ньому майже напевно стояла порожня касета на яку записувалися улюблені новинки музики, трансльовані на перших FM станціях неосяжної батьківщини.

Звичайно, зараз прийшов час інтернету і музика стала набагато доступніше, але на радіо все ще з`являються цікаві треки, про які ви могли і не знати. Природно, відразу після виходу в ефір, новинки звучать частіше інших пісень. Ось їх-то і запише Intempo Rebel на картку SD. Та не просто запише, а очистить від шуму і діджейських вставок, після чого стисне в формат MP3 і надасть вам повний доступ до новинки. Як саме гаджет вибирає самі часто повторювані пісні, на жаль, не йдеться.

Судячи з усього, назва «Rebel» було дано гаджетом через оригінальної рекламної кампанії. Справа в тому, що в рекламі виробники гаджета зробили акцент на повній безкоштовності музики, записаної цим «повстанців» і неможливості пред`явлення судового позову до власника гаджета.

Придбати Intempo Rebel можна тут за 70 фунтів (близько $ 140).

Moller 203975 в Украине
Moller 203975 в Украине Moller 203975 в Украине

О выборе кондиционера

标签:, , ,

No Comments

Post your comment comment

You must be logged in to post a comment.