Дайджест додатків для iOS і Android # 350

Font size: Decrease font Enlarge font

Дайджест додатків для iOS і Android # 350


Apple:
Каталог: Ігри для iOS | Софт для iOS

«Emoji Free!» — Колекція смайлів
Інтернет спілкування зобов`язує дотримуватися певний етикет. Частиною цього обов`язкового для кожного користувача ПК, обряду стало використання всіляких смайлів. Для того щоб урізноманітнити свою «промову» Вам просто необхідна утиліта Emoji Free!.

Hero of Might and Magic — захистіть замок
Чудова гра оборони замку! Багато монстрів атакує ваш замок. Вони сильні, швидко рухаються і ніколи не здаватися. Прийшов час обладнати ваш?? Цибулю! Чи маєте ви навик стрільби, щоб врятувати свій замок від рук цих загарбників?

Mini Motor Racing. Міні гонки
За назвою гри легко можна здогадатися, що керувати в Mini Motor Racing доведеться мініатюрними радіокерованими машинками по таким же трасах. Гра відрізняється якісною графікою і бездоганною отрисовкой моделей машин. Всі вони виконані в мультяшному стилі, так що шанувальники «Тачок» і не тільки, поспішайте завантажити додаток, щедрість розробників триватиме не довго.


Android:
Каталог: Ігри для Android | Софт для Android

Big Win Hockey 1.0 — хокей
Пора трощити лід з Big Win Hockey! Від моменту першої зустрічі лицем до лиця і до фінальної сирени, Big Win Hockey — це гра для всіх і кожного! Створи власну унікальну команду Мрії, змагайся з супротивниками зі всього світу, дивися за битвами команд на льоду, покращуй навички пасів, ударів, катання на ковзанах та інші Скіл своїх гравців, і будьте готові завоювати Щоденний Трофей на шляху до абсолютної Великий Перемозі!

Легенди вулиць 1.0.5 — багато користувачів гра в реальному світі, з елементами геолокаціі і RPG
Легенди вулиць — багатокористувацька гра в реальному світі, з елементами геолокаціі і RPG. Мета гравця — стати босом свого міста, захопивши максимальну кількість банків, ресторанів, поштових відділень, ювелірних магазинів, шкіл, нічних клубів та інших місць, а також успішно захистивши свої володіння від конкурентів.

Fantasy Kingdom Defense HD 1.0 — захисти свій замок від орд нечисті
Захисти своє королество від орд демонів, орків, скелетів та інших кровожерливих бестій, атакуючих твої замки більш ніж у 20 різноманітних рівнях, розсіяний по 3 захоплюючим світів фентезі. Вбивай ворогів в режимах Кампанії і Виживання, заробляй золото і купуй нових захисників, смертеносних драконів, потужні катапульти і чарівні еліксири.

Volter СНПТО-7у
Volter СНПТО-7у

标签:,

No Comments

Post your comment comment

You must be logged in to post a comment.