Apple довела міцність нового iPhone 4

Font size: Decrease font Enlarge font

Apple довела міцність нового iPhone 4

Сімейна пара власників нового iPhone 4 Логін Елдер і його дружина якимось химерним чином примудрилися розбити обидва дисплеїв своїх мобільних телефонів iPhone.

За їх словами один з двох гаджетів не пережив падіння на підлогу, а інший «з незрозумілих причин розбився в кишені, в якому, крім самого телефону, нічого не було». У результаті два розбитих дисплея, але сімейна пара не зневірилася і пішли в найближчий Apple Store за з’ясуванням обставин події.

Як відомо Apple дуже пишатися своїми пристроями і часто в рекламах вживає епітети у фарбах описують переваги і нововведення нових пристроїв. Стандартна рекламна схема будь-якої великої корпорації, скажете ви? — Як би не так, після даного прецеденту коли Apple зважилася взяти на себе відповідальність і замінити апарати сімейній парі.

Щоб показати незадоволеним покупцям їх помилку консультант з Apple Store взяв два демонстраційних пристрої і жбурнув їх що є сили об підлогу, прямо в приміщенні Apple Store. Обидва телефони успішно пройшли такий собі «краш-тест»: корпусу і дисплеї телефонів залишилися неушкодженими.

Однак, не дивлячись на таку показовість, в підсумку сімейній парі замінили обидва їх розбитих телефону, що як завжди в дусі Apple: трохи раніше ми вже писали про подібну історії з розробником з Китаю. Одиничний це випадок, чи ж політика цілої компанії — як завжди покаже час.

Momert 68004
Momert 68004

标签:,

No Comments

Post your comment comment

You must be logged in to post a comment.