Lockheed Martin розробляє супутники для GPS нового покоління

This entry was posted by preversions 星期五, 2 11月, 2012
Read the rest of this entry »

Lockheed Martin розробляє супутники для GPS нового покоління

Lockheed Martin розробляє супутники для GPS нового покоління

Складно уявити сьогоднішнє життя без великого винаходу людства — глобальної системи супутникового позиціонування GPS. Без цієї системи ми б знову опинилися в темному середньовіччі, де кожна людина була «втраченим» в просторі і не міг подорожувати без складних у використанні навігаційних причиндалов Колумба.

А тепер уявіть, що відносно скоро буде запущена нова, сильно поліпшена версія GPS. І називатися вона буде GPS III, а перші 12 супутників з нового угрупування будуть запущені вже в 2014 році.

Самим великим удосконаленням у GPS III стане збільшення потужності передавачів у 500 разів. В результаті ви отримаєте набагато кращі шанси на хороший сигнал в умовах міста, при знаходженні під деревами або навіть всередині приміщень. Мобільні пристрої з популярною нині доповненої реальністю також стануть працювати набагато ефективніше (GPS-приймач буде вимагати набагато менше електроенергії) і отримають більш широкі можливості, ніж сьогодні.

За допомогою декількох супутників GPS III ви зможете визначити своє місцезнаходження на поверхні планети з точністю до 0,6 метра, тоді як поточні можливості системи забезпечують точність до двох метрів. Таким чином, новий GPS допоможе дізнатися не тільки на якій дорозі ви знаходитесь, але і на якій стороні дороги і навіть по якій смузі їде ваше авто.

Кенон s110
Кенон s110

вакуумные наушники купить
вакуумные наушники купить


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.